HAKKIMIZDA ;

1959 yılında rahmetli babamız tarafından kurulan firmamız; zamanın şartlarında TÜRK SANAYİSİNİN ihtiyaç duyduğu revolver torna, muslukçu torna tezgahları imali ile hizmetine başlamış, 1989 yılından itibaren otomat torna tezgahları imali ve özel imalat makinaları imali ile sektöre hizmetlerine devam etmiştir. Makina imalat sektöründe ki daralma ile birlikte yeni arayışlara giren firmamız; ülkemizdeki makina parkurundaki aşınmış ve demode olmuş makinaların atıl vaziyete gelmesi ve yeni makina parkuru oluşturmanın sanayicimize büyük maddi yükler getirmesi sebebiyle atıl ve aşınmış durumdaki makinaların revizyon edilerek modernizasyonunu yaparak ekonomimize katkı sağlayacak hale gelmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ ;

Ülkemiz imalat sanayinde kullanılan makinalarımızın tamamına yakını ithal ürünlerden oluşmaktadır. Atıl durumda kalan yada arızalarından ötürü kapasitesinin altında çalışan makinalar ülkemiz için döviz israfına sebep olmaktadır. Bu makinaların tamamı milli servettir. Bu milli servet israfına bir nebzede olsa son verebilmek ve bu makinaları faal hale getirerek, ülke ekonomisine kazandırmak başlıca amacımızdır.

VİZYONUMUZ ;

Uzman kadromuz ile arızalı makinalarınızı yerinde tespitlerle en iyi şekilde tamir ve tedavi ederek işletmeye almak, bütçenize ve ülke ekonomisine faydalı hale getirmek için tüm gücümüz ve tecrübelerimizle çalışmaktayız. Önümüzdeki yıllarda makina revizyon sektörünün öncü, aranan ve tercih edilen firmalarının ilk sıralarında yer almak hedefimizdir.